خبرگزاری مهر: به نقل از روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، علیرغم اعلام پلیس متروپولیتن مبنی بر آغاز سفر سه روزه محمد بن سلمان ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی به لندن برای دیدار با ترزا می نخست وزیر این کشور در روز ۷ ماه مارس سال جاری میلادی (۱۶ اسفند ماه)، اما کماکان بیم اعتراضات گسترده مردمی و پوشش رسانه ای وسیع آن در کمین وی نشسته است
این در حالیست که پیشتر قرار بود وی در ماه جاری میلادی به انگلیس سفر کند.

ایندیپندنت در گزارش مذکور در این باره نوشت: محمد بن سلمان ممکن است بتواند ترزا می را قانع کند که فردی نوگرا است و تلاش می کند تا آزادی را در کشورش بگستراند؛ اما نمی تواند به آسانی افکار عمومی انگلیس را بفریبد.

لازم به ذکر است، با توجه به ادامه حملات ددمنشانه سعودی ها به کشور یمن و تداوم محاصره ظالمانه این رژیم، میلیون ها نفر از مردم این کشور آواره شده اند و بالطبع به دلیل عدم دسترسی به آب آشامیدنی و عدم جمع آوری زباله ها، مردم این کشور هر روز در معرض خطر مبتلا به بیماری های گوناگون قرار دارند.

خبرگزاری مهر: به نقل از روزنامه انگلیسی ایندیپندنت، علیرغم اعلام پلیس متروپولیتن مبنی بر آغاز سفر سه روزه محمد بن سلمان ولیعهد و وزیر دفاع عربستان سعودی به لندن برای دیدار با ترزا می نخست وزیر این کشور در روز ۷ ماه مارس سال جاری میلادی (۱۶ اسفند ماه)، اما کماکان بیم اعتراضات گسترده مردمی و پوشش رسانه ای وسیع آن در کمین وی نشسته است.
گزارش ایندیپندنت در ادامه می افزاید: ولیعهد عربستان در رأس یکی از خودکامه ترین رژیم های جهان بوده و معمار اصلی بمباران های ویرانگر یمن در طول قریب به ۳ سال گذشته به شمار می رود.

——————-

ورزش سه: سرور جپاروف هافبک ازبک استقلالی ها در ۶ دیدار این فصل حضور نداشته و آبی پوشان در هیچکدام از این دیدارها موفق به کسب پیروزی نشدند
دیدار با ذوب آهن آخرین دیداری بود که استقلال جپاروف را در اختیار نداشت و در این دیدار نیز آبی ها به ویژه در نیمه دوم با از دست دادن ریتم بازی خود، جنگ های میانه میدان را به ذوبی ها باختند تا این معضل برای این تیم ادامه داشته باشد.

با خارج کردن جباری از لیست، تغییر پست شجاعیان و اسماعیلی استقلالی ها چهره ای در مرکز زمین برای جانشینی جپاروف ندارند و به همین دلیل شفر به دنبال جذب بویان رفت تا در هفته هایی که جپاروف را در اختیار ندارد این هافبک گره از کار آبی ها باز کند.

ورزش سه: سرور جپاروف هافبک ازبک استقلالی ها در ۶ دیدار این فصل حضور نداشته و آبی پوشان در هیچکدام از این دیدارها موفق به کسب پیروزی نشدند. جپاروف که در مرکز زمین ستاره تیم شفر و البته منصوریان بود با گلزنی و گلسازی و البته در اختیار گرفتن نبض بازی نقش پر رنگی در عملکرد استقلالی ها دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *