خبرگزاری فارس: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در واشنگتن به سر میبرد بعد از سخنرانی در نشست لابی آیپک با تعدادی زیادی از قانونگذاران آمریکایی و رهبران دموکرات و جمهوریخواه دیدار و گفتگو کرد
نتانیاهو در سخنرانی خود در «کمیته امور عمومی آمریکا اسرائیل» (آیپک) نیز مدعی شده بود توافق هسته‌ای ایران، نه تنها این کشور را میانه‌روتر نکرده بلکه جسورتر و خطرناک‌تر کرده است.

وی با اشاره به فیلم هالیوودی «خوب، بد، زشت» گفت: «امروز می‌خواهم درباره خوب، بد و زیبا صحبت کنم. خوب تمام خدماتی است که اسرائیل به دنیا ارائه کرده است. بد شرارت‌هایی است که علیه اسرائیل می‌شود و منظورم دقیقا ایران است.»

نتانیاهو با تشریح رویکرد تهاجمی ایران در منطقه به نمایندگان آمریکایی گفته است که آنها تلاش میکنند در سوریه پایگاه نظامی ایجاد کنند و اسرائیل میخواهد جلوی آن را بگیرد.

پل رایان نیز در این دیدار گفته؛ به نمایندگی از نمایندگان هر دو حزب به شما خوش آمد میگویم. شما دوست و متحدی بزرگ برای آمریکا هستید.

وی همچنین با پاول رایان رئیس مجلس نمایندگان آمریکا و تنی چند از رهبران حزبی آمریکا نیز دیدار و گفتگو کرده است.

نتانیاهو گفته؛ این مکان جایگاه مردم آمریکا را رهبری میکند، دوستانی بزرگ برای مردم اسرائیل که از شما متشکر هستند.

خبرگزاری فارس: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در واشنگتن به سر میبرد بعد از سخنرانی در نشست لابی آیپک با تعدادی زیادی از قانونگذاران آمریکایی و رهبران دموکرات و جمهوریخواه دیدار و گفتگو کرد.

براساس گزارش عاروتص شوع، نتانیاهو با میچ مک کنل رهبر اکثریت سنا و چاک شومر رهبر دموکراتهای سنا دیدار و رایزنی کرده است.

براساس این گزارش، وی به خطرهای توافق هسته ای ایران نیز اشاره کرده و گفته که باید نواقص برجام رفع و در غیر اینصورت لغو شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *